AXA Eko Sağlığım Sigortası


Eko

Sağlığınızı Düşünürken Bütçenizide Unutmadık

AXA SİGORTA, sağlığınızı güvence altına alırken bütçenizi de düşünen kapsamlı bir sağlık sigortası hazırladı.

Eko Sağlığım Sigortası üç plandan oluşmaktadır...

EKO SAĞLIĞIM SİGORTASI SİZE NELER SUNUYOR ?
Yapmanız gereken tek şey Eko Sağlığım Sigortası planlarından size en uygun olanını seçmek. Sonrasında Türkiye'nin dört bir yanındaki Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarından faydalanabilir, AXA SİGORTA güvencesi altında olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Eko Sağlığım Platin Plan'da poliçe şartları dahilinde Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarda yatarak tedavi giderlerinizin %100'ü limitsiz olarak karşılanır. Eko Sağlığım Platin ve Eko Sağlığım Altın Plan'da yatarak tedaviye ek olarak yine eko anlaşmalı kurumlarda ayakta tedavi giderlerinizin %80'i limitler dahilinde karşılanır.

PLATİN, ALTIN ve KRİSTAL PLANLARA AİT AYRICALIKLAR

PLATİN ve ALTIN PLAN'A AİT AYRICALIKLAR

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİNE NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?
59 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır AXA SİGORTA' dan sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra, ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz. Doğum masraflarını ödediğimiz bebeklerinize sağlıklı olmaları durumunda yenileme garantisi, 3 yıl sigortalılık şartı aranmadan verilir.

NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ ?
Eko Sağlığım Sigortası'na sahipseniz, Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarına başvurabilirsiniz. Poliçe şartları dahilinde, ayakta tedavinizle ilgili (Kristal Plan'da ayakta tedavi teminatı yoktur) sadece katılım payını ödeyerek, yatarak tedavinizde ise hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu anlaşmalı kurumlar dışında devlet hastaneleri ve üniversite hastanelerinde de Eko Sağlığım Sigortanızı limitler dahilinde kullanabilirsiniz.

Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlar dışındaki kurumları kullanmanız halinde, poliçe özel şartları kapsamında 10.000 TL’ye kadar olan harcamalarınız %60 oranında karşılanır.

Eko Sağlığım anlaşmalı kurumları arasında Türkiye'nin en seçkin ve donanımlı hastanelerinden İstanbul Memorial Hastanesi ve Kadıköy Şifa Hastanesi yer almaktadır.

İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN
Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Sigorta kapsamında olmayan sağlık giderleriniz için anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda AXA SİGORTA' ya özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Eko Sağlığım Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

ÜRÜN GENEL ve ÖZEL ŞARTLARI

ÜRÜN GENEL VE ÖZEL EK ŞARTLARI

Eko sağlığım sigortası broşürünü bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

**Bu sayfada yer alan teminatlar ancak poliçede belirtildiği takdirde kapsam altındadır.