AXA Sağlığım Sigortası


Sağlığım

Hayatı Karşılamanın En Güvenli Yolu

Ne şanslıyız ki artık hemen bütün rahatsızlıkların bir tedavisi var. Peki ya sizin bu tedaviyi karşılayacak ekonomik gücünüz var mı? Artık Türkiye'nin en seçkin sağlık kurumlarında tedavi olabilirsiniz. Hem de tedavi masraflarını düşünmeden.

Sağlığım Sigortası dört plandan oluşmaktadır...

SAĞLIĞIM SİGORTASI SİZE NELER SUNUYOR ?
Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde, sağlığım ürününün tüm planlarında anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır.

Ayakta tedavi giderleriniz için Platin Ekstra Plan'ına göre limitsiz ve %80 oranında, Altın Plan'ına göre ise ayakta tedavi giderleriniz için belirlenmiş limitler dahilinde %80 oranında karşılanır.

KRİSTAL, KRİSTAL EKSTRA, ALTIN ve PLATİN PLANLARA AİT AYRICALIKLAR

PLATİN ve ALTIN PLANLARA AİT AYRICALIKLAR

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİNE NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?
59 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır AXA SİGORTA' dan sigortalıysanız sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz.

Doğum masraflarını ödediğimiz bebeklerinize sağlıklı olmaları durumunda yenileme garantisi, 3 yıl sigortalılık şartı aranmadan verilir.

NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ ?
Sağlığım Sigortası'na sahipseniz, anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz.

Anlaşmasız kurumlarda veya yurtdışında tedavi olursanız tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek planlarınızda belirtilen şartlar dahilinde tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN
Aile sigortası yaptırırsanız, aile indirimine hak kazanabilirsiniz. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Sigorta kapsamında olmayan sağlık giderleriniz için anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda, AXA SİGORTA' ya özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Sağlığım Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

ÜRÜN GENEL ve ÖZEL ŞARTLARI

ÜRÜN GENEL VE ÖZEL EK ŞARTLARI

Sağlığım sigortası broşürünü bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.