AXA Süper Sağlığım Sigortası


Süper

Önce Sağlık Diyenler İçin...

Süper Sağlığım Sigortanız varsa, Türkiye'nin en iyi sağlık kuruluşları hizmetinizde. Yetmedi mi? Bu ürün sayesinde dünyanın en seçkin kurumlarında tedavi olabiliyorsunuz.

Süper Sağlığım Sigortası üç plandan oluşmaktadır...

SÜPER SAĞLIĞIM SİGORTASI SİZE NELER SUNUYOR ?
Seçeceğiniz plana göre yurtiçinde ve yurtdışında yaptığınız sağlık harcamalarınızı karşılar. Yapmanız gereken tek şey bu planlardan size en uygun olanını seçmek.

PLATİN, ALTIN, KRİSTAL PLANLARINA AİT AYRICALIKLAR...

ALTIN VE PLATİN PLANLARINA AİT AYRICALIKLAR...

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİNE NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?
59 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır AXA SİGORTA' dan sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra, ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz. Doğum masraflarını ödediğimiz bebeklerinize sağlıklı olmaları durumunda yenileme garantisi 3 yıl sigortalılık şartı aranmadan verilir.

NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ
Süper Sağlığım Sigortası'na sahipseniz, sağlık harcamalarınız için anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz.

Anlaşmasız kurumlarda veya yurtdışında tedavi olursanız tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek planlarınızda belirtilen şartlar dahilinde tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN
Aile sigortası yaptırırsanız, aile indirimine hak kazanabilirsiniz. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Sigorta kapsamında olmayan sağlık giderleriniz için anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda AXA SİGORTA' ya özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Süper Sağlığım Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

ÜRÜN GENEL ve ÖZEL ŞARTLARI

ÜRÜN GENEL VE ÖZEL EK ŞARTLARI

Süper sağlığım sigortası broşürünü bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.