AXA Kristal Planlar


Kristal

Sağlığınız ve Bütçeniz Koruma Altında

AXA SİGORTA 24 Saat Yanınızda
AXA SİGORTA, Kristal Plan sahiplerine haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunuyor.

Nerede olduğunuz önemli değil. Acil Yardım Ekibi sizi yurt dışında da yalnız bırakmıyor ve gereken tüm önlemleri alarak, sizi en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Acil Yardım Hizmeti’nden yararlanmak için bu numarayı arayın.

Sağlığınız için büyük risk ve maliyet oluşturan durumları, benzer ürünlere göre daha geniş teminatlar ve çok daha ekonomik şartlarla güvence altına alacağınız bir sağlık sigortasına sahip olmak istemez miydiniz?

AXA SİGORTA, sizin ve ailenizin, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini teminat altına alan ekonomik, aynı zamanda geniş kapsamlı “Kristal Planlar”ı sunuyor.

Kristal Planların amacı, gelecekte karşılaşabileceğiniz ciddi sağlık sorunlarının mali yıkımlara dönüşmesini engellemektir.

KRİSTAL PLANLAR SİZE NELER SUNUYOR?

İşte poliçe şartları dahilinde ödenen diğer teminatlar:

Kristal Olanlar 3 Kategoriden Oluşur: Süper Sağlığım Kristal, Sağlığım Kristal, Eko Sağlığım Kristal...

Sağlığım Kristal: Büyük sağlık risklerini uygun fiyat ile sigorta ettirme fırsatı sunar.

Eko Sağlığım Kristal: Sağlığım Kristal paketlerinden farklı olarak kendisine özel anlaşmalı kurum ağı sunmakta ve yurtdışı teminatı içermemektedir.

Süper Sağlığım Kristal: Sağlığım Kristal plan avantajlarına ilave olarak kanser, kalp hastalıkları ve felç gibi ciddi rahatsızlıklar için yüksek limitlerle yurtdışında tedavi imkanı sağlar.

KRİSTAL PLANLAR SİGORTASI İLE NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ ?

KRİSTAL PLANLARA AİT AYRICALIKLAR

KRİSTAL PLANLAR'A NASIL SAHİP OLABİLİRSİNİZ?
Eğer 18-59 yaşları arasındaysanız Kristal Planlar'dan birine sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Sağlık poliçenize eşinizi ve çocuklarınızı da dahil edebilirsiniz. Aile sigortası aile indirimine hak kazanırsınız.

ÜRÜN GENEL ve ÖZEL ŞARTLARI

ÜRÜN GENEL VE ÖZEL EK ŞARTLARI

Kristal planlar sigortası broşürünü bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.